Neyi Amaçlıyoruz

Topluluklarımız, eğitimlerimiz ve içeriklerimizle; iş ve ticari konularda küresel odaklı bir farkındalık oluşturmak, farklı ülkelere yayılan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları arasındaki bağlantı ve işbirliğini güçlendirmek.

1. Lobi Vari Dayanışma Topluluğu Oluşturmak

Küresel İş‘in kuruluş amacı, Hakkımızda sayfasında geçen hikayedeki gibi; Asya Pasifik bölgesi başta olmak üzere farklı kıta ve ülkelerde birbirinden habersiz; ciddi bir üretici, yönetici, beyaz yakalı, mavi yakalı ve girişimci Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları arasında ulaşılabilirliği, etkileşimi, dayanışmayı ve iş birliğini geliştirmek.

2. Küçük Dokunuşlar Büyük Değişimlere Sebep Olabilir

Küçük bir ilhamın, küçük bir dokunuşun insanların hayatlarında büyük değişimlere yol açabildiğini şahit olduk. Odağımızda olan iş konuları ve hayata dair konularda bilgi ve deneyim paylaşmanın minik kıvılcımların büyük etkileri olacağına inanıyoruz.

3. Eğitimler ve Topluluklar Oluşturmak

Farklı iş alanları, üretim, lojistik, e-İhracat ve ülkeler konulu toplulukların yanında; Etsy, Amazon, eBay, Alibaba ve Ali Express gibi pazar yerleri için de eğitimler ve topluluklar oluşturarak, yukarda bahsettiğimiz amaçlarımızı gerçekleştirme hedefindeyiz.

4. Üretim, İhracat, İthalat ve Ticaret Odaklı İlerlemek

5. Küresel Bakabilmek

Yurtdışı veya yabancı pazar yerleri konu olduğunda akıllara ilk gelen yer normal olarak Avrupa’dır. Dünya’nın iş, ticari, yaşam ve kültürel anlamda sadece Avrupa’dan ibaret olmadığı Avrupa’yı da odağımıza alarak küresel bir bakış farkındalığı oluşturmak istiyoruz.

6. Tüm Bunları Vakıf Olma Yolunda Yapmak

Aradığınız bilgi burada yok mu?

Bize ulaşabilirsiniz veya sık sorulanlar sayfamıza göz atabilirsiniz.