Satış Ortağımız Olun

%20 Komisyon

Eğitim, topluluk ve diğer hizmetlerimizi; satış ortaklığı panelinden oluşturacağınız size özel bağlantı (link) ile kitlenizle paylaşıp, dönen satışlardan %20 net kazanç elde edebilirsiniz. Bağlantı tıklamalarını ve satışa dönüşleri panelden anlık takip edebilirsiniz.

Paylaştığınız size özel bağlantıya tıklayan kullanıcı 30 gün boyunca, size ait bilgilerin yer aldığı çerez (Cookie) ile takip edilir. 30 gün içerisinde eğitim veya diğer ürünlerimizi satın alması durumunda %20 komisyon hesabınıza eklenir.

Evet, bağlantınızı her paylaştığınızda daha önce tıklayan kişinin takip süresi sıfırlanır ve tekrar 30 günlük süre başlar.

Bakiyeniz 10 $ ve üzeri bir tutara ulaştığında ödeme almaya hak kazanırsınız. Ödemeniz ertesi ayın ilk haftasında; Türkiye, ABD veya AB banka hesabınıza TL veya USD olarak gönderilir.

kureselis.com‘da yer alan tüm ürün ve eğitimlerin satışından komisyon alabilirsiniz. 

Etsy, Amazon ve eBay eğitimi olabileceği gibi; WordPress, Shopify, Girişimcilik eğitimi de dahil tüm topluluk abonelikleri ve danışmanlık gibi hizmetlerin satışından da gelir elde edersiniz.

Satış Ortağımız Olun