Eğitim İçeriği
4. Etsy’de Mağaza Açmadan Önce
Etsy eğitiminin bu bölümünde; eksiksiz bir Etsy mağazası nasıl açılır sorusuna cevap arıyoruz ve mağazamızı açmadan önce logo, kapak ve ürün için kriterlerimizi gözden geçiriyoruz.
0/4
5. Etsy Satıcı Hesabı (Mağaza) Açma
Etsy eğitiminin bu bölümünde; Etsy satıcı hesabı (mağaza) nasıl açılır öğreneceğiz.
0/3
6. Etsy Satıcı Paneli (Ekranı)
Etsy eğitiminin bu bölümünde; Etsy'de satıcıların tüm düzenlemeleri ve işlemleri kontrol ettiği, Etsy satıcı panelini (Ekranını) inceleyeceğiz.
0/5
6.1 Etsy Payments ve Finans
Etsy dijital ürün satışı eğitiminin bu bölümünde, satıcı panelinde bulunan Etsy Payments ile Türkiye'den ödeme alma ve finans işlemlerini öğreneceğiz.
0/5
6.2 İstatistikler (Stats)
Etsy'de dijital ürün satışı eğitiminin bu bölümünde; satıcı ekranındaki stats yani ürün ve mağaza istatistiklerini inceleyeceğiz.
0/2
6.3 Pazarlama ve Reklam (Marketing)
Etsy dijital ürün satışı eğitiminin bu bölümünde; marketing yani satış, reklam ve pazarlama bölümünü, sosyal medya kullanımını detaylıca inceleyeceğiz.
0/6
6.4 Etsy Rozetleri
Etsy'de dijital ürün satışı eğitiminin bu bölümünde; bestseller, star seller, etsy's pick, popular now gibi Etsy rozetleri nedir ve nasıl alınır detaylıca inceleyeceğiz.
0/3
8. Etsy SEO
Etsy eğitiminin bu bölümünde; satışlarımızı artırmanın en etkili formülü olan Etsy SEO nasıl yapılır hakkında konuşacağız.
0/4
Etsy Eğitimi: Dijital Ürün Satışı (Sıfırdan İleri Seviyeye)
Ders Hakkında

Bu Etsy eğitimi kimler için kısaca değinmek istedim.

0% Tamamlanmış